2022.11.14 godz. 23:50 Czechowice-Dziedzice, Śląskie

Przesłuchanie w charakterze podejrzanego

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mój narzeczony dostał wezwanie do sądu na przesłuchanie w charakterze podejrzanego , i ja chciałam spytać czy jest możliwość żebym ja uczestniczyła także na tym przesłuchaniu. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lis 2022 12:41

Dzień dobry, jeśli rozprawa jest jawna może Pani w niej uczestniczyć w charakterze publiczności. Pozdrawiam, adw. Ewelina Wolny