2020.09.02 godz. 11:07 Warszawa, Mazowieckie

Dostalam rozwiazanie umowy z mojej winy

Wyjaśnienie sytuacji

Przez dwa lata pracowalam jako referent do spraw reklamacji i skarg. Wszystko bylo dobrze do póki nie poprosilam o 2 tygodnie urlopu. Pracowalam na pol etatu poniewaz nie chcieli mi zwiekszyc etatu, siedzialam wiele nadgodzin. Pod telefonem bylam 24h na dobe. Podczes urlopu dowiedzialam sie ze zatrudniono pania na caly etat. Nie dostalam pensji za dodatkowa prace. Od lipca pracodawca nie chcial mi dac zaswiadczenia o zarobkach. Duzo by pisac, wiec prosze o kontak

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Adam Kłoszewski

Kąty, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Wrz 2020 16:03

typowa sprawa dla sądu pracy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)