2022.07.06 godz. 15:49 Zabrze, Śląskie

Co mogę jeszcze zrobić

Wyjaśnienie sytuacji

Przez e- sąd na mój wniosek został wydany nakaz zapłaty. Pozwani nie odebrali nakazu, ale sąd wezwał mnie do sprostowania i podania zgodnego z PESEL adresu pozwanych. Wskazany przeze mnie adres jest prawidlowym adresem, gdyż pozwani odbierają tam pisma od innych wierzycieli, w KW jest wpis dożywocia dla pozwanej, na tym adresie pozwany prowadzi działalność gospodarczą. Wskazałam te przesłanki sądowi wnioskując o nadanie klauzuli wykonalności. Czy to wystarczy czy też mogę jeszcze wykonać jakąś czynność? W jaki sposób poznać adres zameldowania pozwanych?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lip 2022 14:54

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.