2024.09.17 godz. 20:19 Lublin, Lubelskie

Dług bez podpisanej umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Przez telefon zgodziłam się na prenumeratę, 2tyg miały być darmowe. Dostałam mejla z potwierdzeniem zamówienia, brak umowy, czy mojej zgody wyrażonej na piśmie np mejlowo. Przez telefon rozmowa była nagrywana, podałam imie nazwisko,niepełny adres oraz email z telefonem. Zignorowałam ich mejla o zapłaty, upomnienia i wystawianie faktur, ponieważ nigdy nie skorzystałam z ich usług, nie logowałam się na ich stronę, nie odbierałam żadnych prenumerat jako ze adres był błędny, nigdy nie podpisałam z nimi niczego na piśmie. Teraz firma windykacyjna wypisuje mi że muszę zapłacić dług albo sąd. Co rb?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Wrz 2024 20:46

Czy to firma oferująca dostęp do stron o informacjach prawnych?