2023.07.05 godz. 08:23 Katowice, Śląskie

Przyszlo nam pismo ze jest ustanowiony kurator w sprawie przygotowawczej karnej ze narazilismy zdrowie dziecka. Co mamy robić, zostaniemy ukarani? To byl wypak

Wyjaśnienie sytuacji

Przed 3 miesiacami, bylam w domu ja i moj syn 2 letni. Przygotowywalam mu cherbatke, kubek odsunelam. Chcialam zabrac kropelki z witaminami synkowi a on miedzy czasie zlapal za ucho i wylal cherbate na siebie. Szybko dalam go pod wode zimna i miedzy czasie dzwonilam po pogotowie. Maly mial poparzenie 2 stopnia i 20 procent cialka poparzone. Straszna tragedia. Przyjechalo pogotowie i policja. Zabrali synka do szpitala a miedzy czasie ze mna i mężem robili przesluchanie. Maly byl 2 tyg w szpitalu. Wycierpial sie strasznie. Na szczęście wszystko pieknie sie zagoilo. Teraz ustanowiony jes kurator

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Karolina Domagała

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Sie 2023 18:53

Za mało danych, by udzielić odpowiedzi, przydałaby się także analiza akt postępowania. Jeżeli potrzebuje Pani obrońcy, zapraszam do kontaktu, jestem z Krakowa. Z poważaniem adw. Karolina Domagała tel. 667-962-671 email: karolina.domagala@adwokatura.krakow.pl