2020.07.30 godz. 21:47 Mirowszczyzna, Opolskie

przywrócenie uprawnień do renty inwalidzkiej po przeszczepie nerki

Wyjaśnienie sytuacji

sprawa dotycz iż wygrałem w sadzie pierwszej instancji,a w sadzie apelacyjnym przegrałem .czy jest możliwość odwołania od wyroku

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Lip 2020 11:05

Dzień dobry, w sprawach o przyznanie lub wstrzymanie prawa do renty (a opis sugeruje właśnie taką sprawę) przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego niezależnie od wartości przedmiotu sporu. Proszę pamiętać, że w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyroku należy złożyć wniosek o sporządzenie i doręczenie uzasadnienia wyroku II instancji. Pozdrawiam.

Zmodyfikowano dnia: 31 Lip 2020 11:05