2022.11.30 godz. 13:22 Oświęcim, Małopolskie

Publikacja zdjęć nieletniego przez żłobek

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, proszę o pomoc w napisaniu pisma do właścicielek żłobka prywatnego, po którym to skutecznie zaprzestaną publikacj zdjęć mojego dziecka na profilu żłobka na platformie Facebook . W dniu podpisywaniu umowy nie wyraziłam zgody na rozpowszechnianiu wizerunku dziecka . Po odnalezieniu przypadkiem zdjęć córki poprosiłam o ich usunięcie ,zdjęcia zostały tego samego dnia usunięte. Ale po ponownym przejrzeniu profilu żłobka natknęłam się na kilka zdjęć i filmów ( rolek z relacji).Zostały one opublikowane pomimo mojego wyraźnego sprzeciwu i po wcześniejszym incydencie. Proszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Marcin Długaszek

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Gru 2022 12:06

Zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)