2022.11.03 godz. 08:28 Trzebnica, Dolnośląskie

Cofnięcie pozwolenia na alkohol

Wyjaśnienie sytuacji

Pytanie: Mam taki problem, mieszkam w domu poniemieckim jest to zabudowa wielorodzinna. Połowa jest moją własnością, a druga połowa właścicielem jest sąsiad. Sąsiad w swojej połówce otworzył sklep spożywczo monopolowy otrzymał pozwolenie na sprzedaż alkoholu, dowiedziłem się, że powinien mieć pisemną moją zgodę. Moje pytanie jest takie, czy jest możliwość cofnięcia tego pozwolenia na alkohol. Gdzie i jak należy to zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Lis 2022 11:03

Należy napisać wniosek w tej sprawie. Jeżeli jest Pan/i zainteresowany/a odpłatną pomocą w sporządzeniu takiego pisma, zapraszam do kontaktu.