2022.02.17 godz. 19:19 Hrubieszów, Lubelskie

Pytanie o to czy popełniłem przestępstwo

Wyjaśnienie sytuacji

Dobry Wieczór mam takie pytanie, otóż tydzień temu panowie kryminalni złożyli mi wizytę w domu z nakazem przeszukania, podczas przeszukania nic nie znaleźli, powiedzieli, ze złapali dilera ze znaczą ilością marihuany i poszedł na współpracę podając 40 nazwisk klientów w tym moje, diler powiedzial ze sprzedal mi w 3miesiace 50g, przyznalem sie do tego i pytam czy popelnilem przestepstwo, wydajemi sie ze nie,dzisiaj dostalem dziwny telefon z dziwnego numeru, jakis pan pytal czy znam ''bola'' i wlasnie tego zlapanego dilera ''kacpra k'' wystraszony powiedzialem ze nie, mysle ze to policja dzowni

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lut 2022 11:39

Osoba posiadająca środki odurzające podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli diler przekonał Policję, że posiadał Pan marihuanę i są inne dowody które to potwierdzają, to może Pan ponieść odpowiedzialność karną.

Zmodyfikowano dnia: 21 Lut 2022 11:39