2022.04.22 godz. 10:57 Tarnów, Małopolskie

współwłasność

Wyjaśnienie sytuacji

Pytanie: Witam jestem współwłaścicielką działki 1/2, ciotka 1/4 oraz kuzyn 1/4. Nie mamy podziału geodezyjnego . Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie mojego domu. Ja opłacam podatki oraz o nią dbam. Obie strony nie były na obiekcie od 18 lat. Mam postawioną tam altane, oraz garaż blaszany. Samodzielnie ją ogrodziłam. Czy altana w takim wypadku stoi bezprawnie, czy grożą mi jakieś kosekwencje?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Cze 2022 12:19

Jest Pani współwłaścicielem, więc może Pani korzystać z działki. ZA 12 lat zapraszam do Kancelarii w celu poprowadzenia sprawy o zasiedzenie pozdrawiam adw. Mata Rozwadowska Kucka