2022.01.25 godz. 03:58 Pabianice, Łódzkie

Umowa

Wyjaśnienie sytuacji

Pytanie: Witam moje bratanice po zmarłej babci a mojej mamy mają 1\6 spadku nie chcą żadnych mebli ani sprzętu AGD czy RTV ,jak napisać umowę ze one nie chcą nic po babci z przedmiotów domowych żeby po jakimś czasie nie zarzuciły mi że nic nie dostały

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Sty 2022 11:34

Istnieje możliwość zawarcia takiej umowy. Orientacyjny koszt sporządzenia umowy to 110 zł, zapraszam do kontaktu e-mail: balik@vp.pl