2022.08.18 godz. 17:34 Łódź, Łódzkie

Recydywa i opuszczenie granic kraju. Niewielka szkoda społeczna ale jednak przed upływem końca zawiasow powinela mi się noga. Nie wiem ile mam czasu.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Nie doczekalem terminu końca zawiasow i popełniłem przestępstwo z tego samego paragrafu. Ze strachu uciekłem z Polski za granicę. Nie wiem czy już został puszczony za mna list gonczy ale bardzo bym chciał się dowiedziec czy jest szansa na to żeby opłacić prawnika który zajrzy w moje akta i dowie się czy został lub zostanie wysłany za mną list? Ile kosztowałoby przecietnie taka jednorazowa pomoc i czy można przeciwdziałać temu listowi np odraczajac termin odsiadki czy wymierzenie wyroku zastępczego z powodu bardzo niskiej formy przestępstwa. Chodziło o kradzież 2 zestawów kolpakow.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2022 18:14

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019