2020.06.16 godz. 09:46 Warszawa, Mazowieckie

Czy mam rację w sporze?

Wyjaśnienie sytuacji

Reklamacja dotyczyła awarii po stronie XTB oraz braku dostępu do Pokoju Inwestora w dniu 21 kwietnia 2020 roku. W konsekwencji w/w zdarzeń zaistnmiałych z winy XTB, nie mogłem zarządzać pozycjami, dopłacać depozytów, hedgować, realizować zysków/strat (zamykać pozycji), otwierać nowych pozycji. Kwotowania na platformie działały, wystąpił brak możliwości logowania do Pokoju Inwestora i brak możliwości wpłaty środków na rachunek. W konkluzji poniosłem stratę i nie odniosłem zysków. Czy moge domagać się odszkodowania?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Cze 2020 21:31

Dzień dobry, tak, o ile jest Pan w stanie wykazac związek przyczynowy między brakiem dostępu do pokoju inwestora a niemożliwością dokonania konkretnych transakcji, co w efekcie spowodowało szkodę w kwocie X. pozdrawiam