2022.02.23 godz. 10:30 Nysa, Opolskie

Remontowalam mieszkanie, ktore bylo obiecane przez ojca. Zrobilam sufit podwieszany podlogi, sciany, parapety. Na wszystkie materialy posiadam faktury.

Wyjaśnienie sytuacji

Teraz ojciec przepisal to wyremtowane mieszkanie bratu. Brat jest wlascicielem. Nie chce oddac mi pieniedzy i robocizny, ktora tamvzostala. Faktury sa na mnie i na mojego zmarlego ojca dzieci. Jak mam odzyskac pieniadze za zakupione materialy i robocizne. Brat smieje mi sie w oczy i n8e chce sie porozumiec

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lut 2022 10:40

Może Pani żądać pieniędzy tytułem bezpodstawnego wzbogacenia albo zwrotu nakładów - w zależności od sytuacji.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)