2023.01.16 godz. 08:30 Sosnowiec, Śląskie

Rozdzielność majątkowa a opłata dps-u

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry pisze w sprawie dopłaty dps-u a dokładniej matka narzeczonego jest w ośrodku za tamten rok byliśmy razem rozliczani z dochodu pomimo tego że na ten moment żyjemy jako para bez ślubu. Czy rozdzielność po ślubie uchroni mój dochód od potrąceń na rzecz dps-u?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sty 2023 08:39

Dzień dobry, tak rozdzielność ochroni Pani dochód. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl