2023.11.20 godz. 15:08 Gdańsk, Pomorskie

Kaucja i naprawa rolet

Wyjaśnienie sytuacji

Rozwiązaliśmy umowę najmu z najemcami którzy dopuścili się zepsucia rolet po wynajęciu tej samej firmy od rolet dostałam od nich fakturę którą opłaciłam i wysłałam ją pani która wynajmowała od nas mieszkanie jednak ona twierdzi że ona nie chce faktury opłaconej tylko kosztorys moje pytanie jest takie czy faktura jest wystarczającym dowodem tego jakie musiałam ponieść koszty Czy muszę dodatkowo prosić pana od rolet o cały kosztorys dodam że mówiłam panu od rolet że mają być takie same jak były

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lis 2023 15:22

Faktura jest wystarczającym dowodem na wykazanie wysokości szkody i może stanowić podstawę dochodzenia roszczenia o zapłatę