2022.11.29 godz. 13:04 Szczecin, Zachodniopomorskie

Rozwiazanie umowy o pracę na xzas nieokreślony

Wyjaśnienie sytuacji

30 listopada br mam ostatni dzień zwolnienia lekarskiego. Od 1 grudnia sama chciałaby rozwiązać umowę o pracę na czas nieokreślony. Byłabym dalej na zwolnieniu ale boję się, że w każdej chwili otrzymam dyscyplinarkę. Nie chcę iść już do pracy nawet na jeden dzień.. Strasznie dużo czytam na ten temat i wszystko jest jest takie skomplikowane. Czy osobiście trzeba zawieść rozwiazanie umowy czy możżna email?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lis 2022 20:33

Dzień dobry, wypowedzenie umowy o pracę można wysłać pracodawcy listem poleconym. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl