2020.07.19 godz. 20:16 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Rozwód, otrzymałam wezwanie na przesłuchanie

Wyjaśnienie sytuacji

Czy jeśli dostalam taki dokument to jest szansa że sprawa rozwodowa zakończy się na tym przesłuchaniu czy to przesłuchanie jest po to aby ustalić powody odejścia od męża. Druga sprawa to kwestia opieki nad dziećmi. Obecnie mieszkam z dziecmi w Danii ja tu pracuje córka zaczyna szkołę a syn przedszkole 6 i 2 lata. Córka niechce widzeń z ojcem na tą chwilę. Jak to może wyglądać w kwestii prawnej. Mąż po mojej wyprowadzce podpisał notarialnie zgodę na wyjazd dzieci że mną oraz oświadczenie że przekazuje mi pełnię władzy rodzicielskiej.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Lip 2020 21:20

Dzień dobry, nie napisała Pani w jakim charakterze występuje w sprawie, czy powódki czy pozwanej?