2023.10.06 godz. 12:52 Zielona Góra, Lubuskie

Rozwód z wyłącznej winy męża, ograniczona władza rodzicielska.

Wyjaśnienie sytuacji

W zeszłym roku po 4 latach walki w sądzie otrzymałam rozwód z wyłącznej winy męża. Przemoc psychiczna, fizyczna, zdrady, uzależnienia. Ze względu na to że mamy dziecko, została mu ograniczona władza rodzicielska i ustalone kontakty. Odkąd odeszłam od męża jestem ciągle wyzywana, od madek, chorych psychicznie, że mam się iść leczyć itp. jeszcze ci pokaże to lepiej nie podskakuj, ciągle jestem straszona sądami i policją. Otrzymałam od niego artykuł o chłopcu którego zabrali do domu dziecka z dopiskiem chcesz żeby syn tak skończył. Dodatkowo synowi to samo wmawia. Czy mogę coś z tym zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Paź 2023 12:57

Szanowna Pani, sprawa jest wielowątkowa i wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi na poruszoną przez Panią sprawę. W tym też zakresie sugeruje kontakt z mecenasem.