2022.12.19 godz. 11:47 Łowicz, Łódzkie

Sąd prosi o podanie numeru PESEL Czy ja mogę go napisać w odpowiedzi na pozew rozwodowy przy swoim nazwisku, czy muszę mieć zaświadczenie z urzedu

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem pozwaną w sprawie rozwodowej, powód nie pamiętał mojego numeru PESEL

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Gru 2022 12:36

Dzień dobry, na takie zobowiązanie Sądu wystarczy po prostu podać numer PESEL. Proszę zwrócić uwagę, że sam Sąd nie wskazuje na potrzebę udokumentowania PESELu. Pozdrawiam, adw. Michał Filec
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)