2020.07.08 godz. 20:42 Święta Katarzyna, Dolnośląskie

Sasiadka dala nagrania na komisariat policji jak jezdze samochodem. Bez uprawnien

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam problem bo przez sasiadke ktora zamontowala sobie kamery nagrywajac nas bez zgody naszej . przekazala kazde nagranie na komisariat policji gdzie jezdze bez uprawnien samochodem na komisariacie sie przyznalem bo jestem widoczny na nagraniach . pan z policji poinformowal mnie ze mam az 18 zarzutów. Co mi moze grozic za to . czy moge jakos sie odwolac bardzo prosze o rozpatrzenie mojego problemu dziekuje Maksymilian Mroczkowski.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Lip 2020 21:11

Dzień dobry, z Pana pytania nie wynika wprost, czy miał Pan orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów? Jeśli tak, to za co i na jak długi okres czasu? Nie wyjaśnił Pan, czy 18 zarzutów jest wynikiem 18 nagrań? Czy też jeździł Pan pojazdem co do którego nie miał Pan uprawnień?