2023.09.08 godz. 18:48 Wołomin, Mazowieckie

Zasłużona nieruchomości spadkowa

Wyjaśnienie sytuacji

serdecznie. 06.09.2013 zmarł mój ojciec pozostawiając mamie i dzieciom dom w spadku ( zasłużony kredytem hipotecznym). Niedługo po śmierci pojawiał się pracownik banku w celu przepisania umowy, kredyt zaczęliśmy spłacać. Niedługo później okazało się, że nic nie wpływa do banku a pracownik podał swój nr konta do wpłat. Sprawa stanęła w miejscu, i przestaliśmy płacić. Rok temu przyszło pismo z sądu, że odrzucił wniosek banku o wpis do księgi wieczystej. Co to oznacza? Teraz minęło 10 lat od śmierci i wszystko jest wielką niewiadomą.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Wrz 2023 09:30

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Niezbędna jest analiza umowy, postanowienia Sadu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)