2022.11.27 godz. 22:31 Trzciel, Lubuskie

Pozbawienie władzy rodzicielskiej

Wyjaśnienie sytuacji

Składam wniosek o pozbawienie władzy rodzicielskiej ojca dwójki dzieci. Ojciec alkoholik sprawował opiekę nad małoletnimi pod wpływem alkoholu. Została wezwana policja. Podczas interwencji wykazano że ojciec był pod wpływem. Jak napisać wniosek do sądu o uzyskanie od Policji notatki dotyczącej interwencji domowej?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Gru 2022 17:17

Dzień dobry, proponuję przedłożyć do sądu wniosek o zobowiązanie Komisariatu Policji (pełna nazwa wraz z adresem) do przedłożenia informacji z interwencji funkcjonariuszy policji w konkretnym dniu pod podanym przez Panią adresem. Proszę to krótko uzasadnić.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)