2023.01.25 godz. 19:38 Łódź-Widzew, Łódzkie

Sklep internetowy Merlin.pl nie zwrócił środków za niezrealizowane zamówienie.

Wyjaśnienie sytuacji

Szanowni Państwo, jak wyegzekwować należność ponad dwustu złotych od sklepu, który nie zrealizował zamówienia i nie oddał pieniędzy? Czekam od stycznia 2022 roku. W międzyczasie otrzymałem od nich obietnicę zwrotu do końca 2022 roku. Sprawa powinna być Wam znana ponieważ ów sklep oszukał wiele osób. Dziękuję za wskazówki i pozdrawiam Arkadiusz Szczepaniak

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Anna Kociełowicz

Dzierżoniów, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Sty 2023 10:17

w pierwszej kolejności proszę wysłać wezwanie do zapłaty w formie pisemnej, może się Pan także udać do rzecznika praw konsumenta z prośbą o interwencje. Jeśli te działania nie przyniosą rezultatu niezbędne będzie skierowanie pozwu o zapłatę.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)