2023.12.07 godz. 14:33 Poznań, Wielkopolskie

Skreślenie z listy studentow - ‚pismo do WSA

Wyjaśnienie sytuacji

Szanowni Państwo, zostałam skreślona z listy studentów. Chciałabym odwołać się od tej decyzji i przysługuje mi złożenie skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. 1. Co oznacza, ze za pośrednictwem Rektora UAM? Muszę zaadresować pismo do Rektora? To skarze się na decyzje uczelni? 2. Czy jest jakiś wzór takiego pisma i co ma zawierać? Konieczna jest opłata w wys 200 zł. 3. Czy to pismo musi napisac mi prawnik, czy samemu? Co lepiej będzie rozpatrzone? Dziękuje.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Gru 2023 14:16

Dzień dobry, w celu umożliwienia udzielenia rzetelnej odpowiedzi niezbędna jest analiza samego dokumentu decyzji. Jeżeli jest Pani zainteresowana pomocą proszę skontaktować się ze mną poprzez adres e-mail: asystent@e-meritum.com.pl tam postaram się wyjaśnić Pani wątpliwości.