2024.02.29 godz. 12:12 Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Spotkania i widzenia z synem po za miejscem zamieszkania

Wyjaśnienie sytuacji

Syn mieszka ze swoim ojcem w jego rodzinnym domu . Czekamy na rozprawę z kim będzie syn mieszkać jednak minęło już kilka miesięcy a sprawy nadal nie było . Były partner również złożył mi o ograniczenie praw rodzicielskich. Ale też sprawa w ogóle się nie odbyła. Mogę widzieć syna tylko wtedy gdy były partner bądź jego mama są w domu ich rodzinnym na określony przez nich czas. Bardzo by mi zależało bym mogła syna zabierać po za jego miejsce zamieszkania do siebie . Np. na kilka godzin,cały dzień , weekend. Były partner powiedział,że do sprawy nie da mi dziecka samej . Co zrobić by móc wziąć syna

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lut 2024 14:02

Dzień dobry, ma Pani możliwość wystąpienia z wnioskiem do sądu o przyśpieszenie rozpoznania sprawy.