2024.09.16 godz. 15:47 Tychy, Śląskie

Spowodowanie kolizji

Wyjaśnienie sytuacji

Spowodowałam kolizje na parkingu , po czym odjechałam a Policja przyjechała po godzine pod dom a ja z z tych nerwów wypiłam alkohol . Co mi grozi ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2024 16:50

Zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub po spożyciu alkoholu, w zależności od wyniku badania. Jeśli potrzebuje Pani obrońcy w tej sprawie, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suskI@adwokatura.pl