2021.07.24 godz. 16:32 Szczecin, Zachodniopomorskie

Znęcanie, groźby

Wyjaśnienie sytuacji

Sprawa jest delikatna, chodzi o osobę nieletnią (14l) oraz o mnie (22l). Osoba nieletnia jest nękana przez swoją rodzinę, wyzywana i doprowadzona do takiego stanu, że groziła mi samobójstwem oraz okaleczeniem. Z tą dziewczyną za bardzo się zbliżyliśmy do siebie i zakochaliśmy... zostałem uznany za pedofila, który chce wykorzystać małoletną co jest bzdurą... Bardzo mi na niej zależy i chce uwolnić ją od piekła rodziny. Bardzo proszę o kontakt, sprawa jest długa i bardzi poważna. Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lip 2021 19:49

Dzień dobry, niestety jest Pan w bardzo trudnej sytuacji, bowiem kontakty intymne z osobą poniżej 15 roku życia są karalne. Proponuję przynajmniej poczekać do skończenia przez dziewczynę 15 roku życia. Pozdrawiam.