2023.03.19 godz. 15:27 Poznań, Wielkopolskie

Sprawa karna , próba rozboju i prośba o podjęcie się tej sprawy z urzędu.

Wyjaśnienie sytuacji

Przyjaciel jest oskarżony o próbę rozboju z użyciem noża, człowiek oskarża go o pobicie i dźgnięcie nożem w klatkę, plecy i udo, biegli stwierdzili że poza śladem noża na udzie i złamanym nosem brak innych śladów. Nie ma świadków i nie ma narzędzia. Druga osoba twierdzi że wtargnął z nożem do pokoju i zarządzał pieniędzy, ale nic mu nie zrobił. Przyjaciel przebywa w areszcie śledczym od 4 miesięcy, ma wyznaczonego adwokata z urzędu, ale ten nie robi nic , przez ten czas nie przeczytał nawet akt sprawy. Bardzo prosi o pomoc i podjęcie się tej sprawy z urzędu.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Mar 2023 12:47

Skoro już został ustanowiony adwokat z urzędu, drugiego nie będzie. Jeśli podejrzany jest zainteresowany obrońcą z wyboru (za wynagrodzeniem), zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)