2022.03.28 godz. 08:46 Gubin, Lubuskie

Sprawa rozwodowa z orzeczeniem winy ze strony żony poprzez dopuszczenia się zdrady z ex partnerem.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, problem leży po stronie mojej żony gdyż dopuściła się zdrady z swoim ex partnerem z przed pięciu lat. Od kilku miesięcy nasze pożycie małżeńskie wygasło a żona utrzymując coraz intensywniejszy kontakt z ex partnerem zdradziła poprzez odbycie kilku stosunków seksualnych na co posiadam konwersacje pomiędzy żona a jej ex. Podziału majątku nie będzie gdyż nie wykazała żadnych dochodów od trzech lat z czego 9 miesięcy po ślubie wszystko co posiadam kupiłem sam bez jej wkładu finansowego. Zależy mi na szybkim procesie a także uiszczenie wszelkich kosztów sądowych na rzecz żony.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Mar 2022 12:55

Dzień dobry. Jeżeli jest Pan zainteresowany odpłatnym sporządzeniem pozwu rozwodowego, zapraszam do kontaktu.