2020.01.11 godz. 03:05 Strzelin, Dolnośląskie

Sprawa w sądzie o niesplacenie chwilowek

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Za kilka dni będę miał sprawę w sądzie. Przedmiotem sprawy jest niesplacenie chwilowek. Chciałbym się dowiedzieć co mi grozi i ewentualnie jak z tego wybrnąć. Jestem osobą chora na depresję. Posiadam zaświadczenie o depresji i patologicznym hazardzie

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Eleonora Markowicz

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Sty 2020 12:56

Będzie to sprawa cywilna o zapłatę czy karna ? Jeśli karna, to jaka kwalifikacja jest wskazana w akcie oskarżenia? 286kk? Jeśli karna, to czy w trakcie postępowania przed prokuraturą były badania przez biegłych celem oceny stanu zdrowia psychicznego w chwili popełnienia czynu i zdolności do udziału w postępowaniu?