2023.11.30 godz. 19:50 Jodłownik, Małopolskie

Sprawy spadkowe po zmarłej bezdzietnie cioci

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Z początkiem tego roku zmarła bezdzietnie moja ciocia i jej część majątku poszła do podziału między męża, siostrę i trzy bratanice. Siostra cioci spisała się jej meżowi i jedna bratanica nie zgodziła się na pieniądze żądając działki budowlanej i wniosła sprawę do sądu. Czy pozostałe dwie bratanice muszą czekać na decyzję sądu czy mogą odebrać swoją część spadku? W razie pytań zostawiam mój numer telefonu 537-314-560

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Karolina Domagała

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lis 2023 21:38

Jakie dokładnie postępowanie zostało zainicjowane? Konieczne jest ustalenie dodatkowych kwestii. Jeżeli potrzebuje Pani kompleksowej pomocy prawnej zapraszam do kontaktu (jestem z Krakowa). Z poważaniem adw. Karolina Domagała tel. 667-962-671 email: karolina.domagala@adwokatura.krakow.pl.