2022.01.05 godz. 11:48 Katowice, Śląskie

Sprzeciw od zagrozenia ujawnieniem w rejestrze naleznosci publicznoprawnych

Wyjaśnienie sytuacji

Czy moge prosic o pomoc w napisaniu sprzeciwu od ujanienia w RNP ? Urzad skarbowy chce ujawnic moje dane w RNP a sprawa kwoty jaka chce ujawnic jest na etapie skarzenia do WSA od decyzji izby administracji skarbowej.

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Mar 2024 11:48

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.
Tak Nie

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Sty 2022 12:28

Sprzeciw nie może być oparty na zarzucie, że trwa spór podatkowy. Taki sprzeciw zostanie odrzucony. Proszę zapoznać się z art. 18i ustawy o postepowaniu egzekucyjnym w administracji.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)