2022.11.10 godz. 13:59 Kalisz, Wielkopolskie

Co zrobić

Wyjaśnienie sytuacji

Sprzedałam produkt przez olx. Dokładnie matę dla dziecka. W ogłoszeniu napisałam, stan bardzo dobry, mata kompletna. Miałam na myśli oczywiście kompletny zestaw, który przedstawiają moje autorskie zdjęcia. Pani zapytała w wiadomości prywatnej czy mata jest kompletna. Napisałam, że tak, że jeszcze jest jedną zabawka i dorzucę do paczki. Po odebraniu przesyłki pani straszy mnie policją i sądem bo wg niej oryginalny zestaw powinien zawierać inne zabawki i że powinnam jej sprzedać kompletny zestaw taki jak jest na zdjęciach dostępnych na internecie i mam zwrocic pieniadze. Czy może mi coś grozić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lis 2022 10:13

Dzień dobry, jeżeli został wysłany produkt opisany w ogłoszeniu, który został przedstawiony na fotografiach ukazanym w tym właśnie ogłoszeniu, wszystko jest jak najbardziej w porządku.