2023.01.14 godz. 14:18 Zakopane, Małopolskie

"sprzedana" wieloletnia domena przez firmę hostingową pomimo opłacenia w terminie rocznej usługi hostingowej

Wyjaśnienie sytuacji

Zapewne przez pomyłkę firmy, pomimo opłacenia przeze mnie należności za przedłużenie funkcjonowania nazwy domeny (nie hostingu), niestety odsprzedano ją innej firmie. Domena należała do mnie od kilku lat firma potwierdziła telefonicznie (w nagrywanej rozmowie), że otrzymała wpłatę w terminie za przedłużenie praw do nazwy/domeny. taka wiadomość widnieje także na profilu domeny (tzw. prywatnym Panelu klienta) Firma po dwóch tygodniach od zgłoszenia tej sprawy, poinformowała mnie jedynie o fakcie sprzedaży domeny innej firmie o braku możliwości jej odzyskania. nie zaproponowano nic w zamian!

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Sty 2023 10:20

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl