2023.01.14 godz. 12:50 Leszno, Wielkopolskie

Co mogę z tym zrobić ?

Wyjaśnienie sytuacji

Starałam się o kredyt u osoby prywatnej i pomimo tego ze spełniłam warunki umowy dalej jej nie otrzymałam a oni dalej dodają mi dodatkowe opłaty i tylko wpłacałam pieniądze i dalej nie otrzymałam kredytu zgodnie z umowa. Chciałabym jakoś odzyskać koszty które poniosłam bo mnie oszukali.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Sty 2023 10:10

Dzień dobry zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Niezbędna jest analiza sprawy wraz z dokumentami. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin email agnieszka@kancelaria-uranin.pl tel. 607153023