2023.03.02 godz. 10:13 Katowice, Śląskie

Straż celna na Lotnisko w Norwegii znalazła u mnie niewielką ilośc substancji zakazanych 24 tabletki Clenbuterol testosteron 1ML

Wyjaśnienie sytuacji

Zostałem zatrzymany na lotnisku w norwegii z nieznaczną iloscią substancji uznanych za sterydy posiadam zaswiadczenia lekarskie o przyjowaniu lekow sterydowych na astmę w co wchodzi clenbuterol który jest lekiem na astmę zakaznym, na testosteron bede miał recepte, nie posiadałem ich na lotnisku podczas kontroli czy pomoze to w pozniejszym dochodzeniu na policji ponieważ zostalem wypuszczony odrazu po konfiskacie tych substancji jak ewentualnie moge jeszcze sie bronić

Odpowiedzi prawników:

Mediator

BEATA STEFANIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Mar 2023 16:22

Witam specjalizujemy sie w tego typu sprawach , zadane przez Państwa pytanie wymaga poszerzenia o pewne informacje - zapraszamy do telefonicznej BEZPŁATNEJ - konsultacji z naszym działem prawnym tel 507437019 . Pozdrawiam
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)