2022.07.20 godz. 19:09 Lędziny, Śląskie

Oszustwo na Telegramie

Wyjaśnienie sytuacji

Swego czasu na grupie na Telegramie dałam się wrobić w oszustwo. Pewien człowiek przekonywał, że inwestując niewielką sumę można zarobić. Przesyłam różne dowody wskazujące że ludzie na tym zarabiają. Niestety dałam się złapać. Zrobiłam łączne przelewy na 1800zł. Nie otrzymałam zwrotu. Grupa po pewnym czasie przestała istnieć. Zastanawiam się czy: da się cokolwiek odzyskać i czy da się jakoś tych ludzi za to ukarać?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2022 17:41

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATTNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)