2023.01.10 godz. 22:54 Rzeszów, Podkarpackie

Świadek w sprawie rozwodowej bez orzekania o winie

Wyjaśnienie sytuacji

Za miesiąc mam sprawę rozwodową bez orzekania o winie. Żona wniosła pozew o rozwód i podała swoją mamę jako świadka w sprawie. Żona mieszka z synem , jej mama przychodzi do syna pod jej nieobecność (np. jak jest w pracy), ja się wyprowadziłem. Chciałbym się przygotować do rozprawy i mam pytanie. Dlaczego żona wezwała na świadka swoją mamę? Czy chodzi o wysokość alimentów? Czy może inna kwestia? Dodam, że z teściową nie darzymy się sympatią.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Sty 2023 15:39

Dzień dobry, przyczyn dla których została wezwana Pana teściowa może być kilka i jedną z nich niewątpliwie mogą być sprawy alimentacyjne.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)