2023.05.03 godz. 21:36 Kielce, Świętokrzyskie

Eksmisja dorosłego syna

Wyjaśnienie sytuacji

Syn ma 30 lat nigdy nie pracował i chyba nie ma zamiaru. Żyje na mój koszt , demoluje mieszkanie, nie dokłada się do rachunków, terroryzuje psychicznie i fizycznie mnie, młodsza siostrę i dziadków, kradnie pieniądze i różne rzeczy z domu zeby mieć na papierosy i marihuanę. Nie mozemy juz tego wytrzymać. Narobił długow w bankach, których nie spłaca, przychodzą pisma z sądów, też nie odbiera. Proszę pomoc mi pozbyć się go z domu, bo dłuzej tego nie wytrzymam.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Maj 2023 15:05

Szanowna Pani, sprawa jest wielowątkowa i wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi na poruszoną przez Panią sprawę. W tym też zakresie sugeruje bezpośredni kontakt z lokalnym mecenasem.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)