2020.09.23 godz. 12:16 Witnica, Lubuskie

Czy mogę

Wyjaśnienie sytuacji

Sytuacja jest następująca. Zatrzymała mnie policja w terenie zabudowanym, według policjantow i aparatury która mierzyła prędkość jechałam 102 km na godzinę. Według wskazówek w moim aucie jechałam 98 km na godz. Policja dała mi mandat w wysokości 400 złotych i 10 punktów karnych, to akceptuje. Ale również zatrzymali mi prawo jazdy na 3 miesiące. Niestety mam pracę w której potrzebuje kierować pojazdem. Oczywiście przyjęłam mandat prawo jazdy zostały mi zabrane. Czy jest jakaś opcja, że mogę odwołać się do zatrzymanego prawa jazdy?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Wrz 2020 15:37

Dzień dobry, jest, ale potrwa to dłużej niż 3 miesiące, więc raczej się to Pani nie kalkuluje. pozdrawiam