2019.05.12 godz. 13:36 Zielona Góra, Lubuskie

Podwójne ubezpieczenie pojazdu OC

Wyjaśnienie sytuacji

Szanowni państwo 15.03.19 r wychodziła mi polisa OC i wczesniej zwróciłem sie do paru ubezpieczycieli o kalkulację ubezpieczenia OC,miedzy innymi do Link4, ale ze polisa w fimie Gefion była najkorzystniejsza to ją wybrałem i opłaciłem. Od kwietnia 2019 otrzymuje z Link4 upomnienie, że nie zapłaciłem za polise której kalkulacje robiłem oraz wezwania do zapłaty. Napisałem 26.03 maila do Link4, o rezygnacji z ich oferty, jednak nadal dostaję wezwania do zapłaty już z działy windykacji Link4. Co robić ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Maj 2019 17:37

a co to znaczy, że napisał Pan maila do Link4? Czy w treści maila Pan zrezygnował? Czy do maila był załącznik z rezygnacją z Pana podpisem (czyli skan)? Proszę zadzwonić do działu windykacji Linkk4 i powiedzieć, że zrezygnował Pan z polisy drogą elektroniczną.