2020.07.21 godz. 18:11 Warszawa, Mazowieckie

Co zrobić

Wyjaśnienie sytuacji

Szanowni Państwo, Czy z mieszkania zapisanego 18lat temu na mnie moja matka moze mnie i moje dzieci wyrzucic bo tak caly czas straszy moje dzieci zneca sie psychicznie i twierdzi ze wszystko moze bo jest bezkarna. Jeden prawnik powiedział, że mam sie nie bac ale matka znalazla adwokata, ktory powiedzial ze bez problemu pojde na ulice i jeszcze bede musiala jej zapłacić. Dziękuję za szybką odpowiedź

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lip 2020 20:23

Dzień dobry, jeśli otrzymała Pani darowiznę nieruchomości 18 lat temu, to nie ma możliwości jej odwołania. Nie widzę powodów do obaw. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak