2022.12.22 godz. 14:12 Warszawa, Mazowieckie

Pozew o zapłatę z e-sądu w lublinie

Wyjaśnienie sytuacji

Szanowni Państwo, Przed pandemią, podpisałem umowę z firmą MacFit Polska. Na recepcji powiedziane zostało, że umowa jest na 1,5 roku. Nie otrzymałem wglądu w tą umowę przy jej podpisywaniu (nie poprosiłem o to, działanie pod wpływem impuslu). Okazało się jednak, że umowa była na czas nieokreślony (tak twierdzi Firma MacFit), a podczas pandemii placówka była zamknięta, a według 1,5rocznego czasu w tym czasie umowa powinna się skończyć. Otrzymałem informację, że zalegam z płatnościa, więc wypowiedziałem natychmiast umowę. Czy mimo wezwania do zapłaty przez e-sąd, mogę się bronić? Dziąkuję

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Gru 2022 15:26

Po doręczeniu nakazu zapłaty w terminie 14 dni może Pan wnieść sprzeciw od tego nakazu.