2022.12.01 godz. 16:57 Pojawie, Małopolskie

Praca

Wyjaśnienie sytuacji

Szukałam dodatkowego zarobku. W internecie znalazłam od totalizatora sportowego ofertę która miała polegać na mojej wpłacie a oni obracają pieniędzmi. Dziś zadzwoniła pani że muszę wpłacić 1000zł aby to ruszyło( w ofercie nie było mowy o tak dużej kwocie). Jeżeli nie ( już przesłała mi dane do przelewu) to zapłacę duży mandat. Czy faktycznie rąk to działa? Proszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Gru 2022 17:40

dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Sprawa wymaga dokładniejszego zapoznania się ze stanem faktycznym. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email: agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)