2020.07.01 godz. 13:21 Zielonki-Wieś, Mazowieckie

Tak naprawde to nie wiem o co chodzi bo w liscie jest tylko zmiana godziny i w jakiej sali sprawa odbedzie sie innego listu nie mam i ze stawiennictwo obowiazko

Wyjaśnienie sytuacji

2 K 819/19 oskarżyciel publ. PR 2 Ds 996.2019

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Lip 2020 16:58

to jest sprawa na pewno karna. My też nie wiemy czego sprawa może dotyczyć. Prawdopodobnie poprzednie wezwanie nie dotarło do Pana / Pani. Można spróbować zadzwonić do Biura Obsługi Interesanta i dowiedzieć się o co chodzi.