2024.03.13 godz. 13:11 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie

Treść pełnomocnictwa, czy jest dla mnie bezpieczne.

Wyjaśnienie sytuacji

Mam do wykonania pewne obowiązki prawne względem instytuacji PINB. Mój pośrednik chce pomóc i prosi o podpisanie pełnomocnictwa. Niniejszy upoważniamy Pana B. S. zamieszkałego w —— przy ulicy [nazwa ulicy i numer] do wszelkich działań w zakresie realizacji postanowień decyzji PINB dla MIasta —— z dnia —— w tym do podpisywania dokumentów, składania oświadczeń woli (w tym o prawie do dysponowania gruntem na cele budowlane) oraz wszelkich innych czynności zmierzających do zamknięcia zobowiązań wynikających z ww. decyzji. Czy to jest bezpieczne?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Mar 2024 12:39

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.