2023.02.28 godz. 18:39 Kraków, Małopolskie

Sprzedaż samochodu

Wyjaśnienie sytuacji

Tydzień temu, mój chłopak sprzedał samochód, pan który go kupował nie wykonał żadnej jazdy testowej, nie sprawdził w żadnym stopniu samochodu. Jazda testowa wyszła z naszej inicjatywy, prowadził mój chłopak. Po sporządzeniu umowy, osoba która go kupiła pisze praktycznie codziennie do chłopaka, wynajdując nowe rzeczy które teoretycznie nie działają . W trakcie użytkowania przez nas, samochód sprawnie działał, były remonty, na wszystko co jest zrobione są dokumenty i gwarancje. Aktualnie pisze wiadomości SMS oczekuje zwrotu kosztów wymiany łożysk i klocków,straszy zwrotem auta. Co robić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Mar 2023 11:32

Dzień dobry, jeśli jesteście Państwo zainteresowani sporządzeniem odpowiedniego pisma przez Kancelarię zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)