2024.07.10 godz. 08:43 Kamienna Góra, Dolnośląskie

Ubezpieczenie samochodu bez zgody i wiedzy.

Wyjaśnienie sytuacji

Moj brat ,ktory jest alkoholikiem bez mojej wiedzy i zgody ubezpieczyl samochod przez internet na mnie.Teraz przyszlo pismo ze ja musze zaplacic 7216 zl.Byłam juz na policji.Co powinnam zrobic , bo mam pismo ze ja to musze zaplacic.Moje nazwisko widnieje w 3 ubezpieczalniach.Ja nie posiadam prawo jazdy ani samochodu.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Lip 2024 16:00

Dzień dobry, sprawa jest wielowątkowa i wymaga uzyskania odpowiedzi na nasuwające się pytania. Powyższe nie zmienia faktu, iż wszelkie postępowania powinny być ukierunkowane na poniesienie odpowiedzialności przez Pani brata.