2023.08.14 godz. 10:04 Międzyrzecz, Lubuskie

Ukarana kara ograniczenia wolności pracę społeczne mimo tego że place alimenty, oraz prośba o zmniejszenie alimentów na córkę prawie już pełnoletnią

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem matką 4 dzieci dwoje mam przy sobie a na dwójkę mam alimenty w kwocie 1000 zł a jestem osobą bezrobotna gdyż wychowuje dwoje małych dzieci w wieku 3 i 4 lata

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Sie 2023 14:11

Być może możliwe jest odroczenie wykonania kary ograniczenia wolności. Co do obniżenia kwoty alimentów, jest to zależne od usprawiedliwionych potrzeb dzieci i możliwości zarobkowych Pani jako zobowiązanej. Jeśli potrzebuje Pani odpłatnej pomocy prawnej przed sądem w obu sprawach, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl